ENG ITA

Koçluk başvuruları için bilgi@growint.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

 
 

GROW KOÇLARI

Koçlarımız uzun yıllar kariyer yapmış, iş dünyasını çok iyi tanıyan, kişisel gelişim konusuna özellikle odaklanmış profesyonellerdir.

Koçluk hizmetleri almak istediğiniz koçu CV ve kişisel tanıtım dokümanlarını inceleyerek kendiniz seçebilirsiniz. Randevu yoğunluğu dikkate alınarak, istekleriniz karşılanmaya çalışılacaktır.

Koçunuzla yapacağınız bireysel seansların lokasyonu sizinle mutabık kalınarak belirlenecektir. Şehirdışı veya yurtdışındaysanız telefon ve web üzerinden seanslar yapılabilmektedir.

KOÇLARIN CV VE TANITIM DOKÜMANLARI için tıklayınız.

 

YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Kurumlarda görev alan yöneticilerin;

* Yönetim yetkinliklerinin desteklenmesi ve geliştirilmesi,
* Potansiyellerinin açığa çıkarılması,
* Kişilerin kendilerini tanıması, farkındalık kazanması,
* Etkili yönetim becerileri sergilemesine hizmet eder.

Yönetici Koçluğu, özellikle şirketlerin önemli değişim süreçlerinde, reorganizasyon dönemlerinde, şirket birleşmelerinden sonra, şirket sahipliği değişimlerinde, potansiyeli yüksek kişilerin yöneticiliğe ilk geçişinde, orta kademe yöneticilerin üst kademe yöneticiliğe terfilerinin hazırlık dönemlerinde, Yetenek Havuzu uygulamalarına seçilen potansiyel yöneticilerin desteklenmesinde önemli katkı sağlayan bir metoddur.

 

KOÇLUK ATÖLYESİ

Haftada bir gün 3 saatlik seanslar için grup olarak toplanılarak çalışılır. Programı profesyonel Yaşam Koçu yönetir. Kişilerin yaşamlarında gerçekten değiştirmek istedikleri alanlar konusunda hedef koyarak ilerlemeleri amaçlanır. Bu içsel yolculukta en önemli etaplar “kişisel farkındalık” artışını takiben olmaktadır.

 

KURUMSAL KOÇLUK

Şirketlerin önemli stratejik değişim dönemlerinde, reorganizasyon dönemlerinde ve sonrasında, şirket birleşmelerinden sonra, şirket sahipliği değişimlerinde, aile şirketlerinde yeni kuşaktan bireylerin uyum sağlama dönemlerinde kurum sahipleri ve ortakları, yönetim kurulu üyeleri gibi kritik öneme sahip kişilere verilen bir hizmettir.

Kurumsal koçluk, Yönetim Danışmanlığının tamamlayıcı bir unsuru olarak da kullanılmaktadır.

 

EXPAT KOÇLUĞU

Türkiye’de ilk defa Grow tarafından profesyonel koçluk yöntemi kullanırarak verilen bu hizmette amaç, Türkiye’de görev yapmak üzere atanmış yabancı yöneticilerin ve eşlerinin, Türkiye’ye ve Türkiye kültürüne alışmasına yardımcı olmak ve desteklemektir.
Yabancı yöneticinin, Türkiyeli yöneticilerden veya çalışanlardan oluşan ekipleri yönetmesi söz konusuysa, başarı ve uyumun sağlanması için Türkiye’ye has yönetim kültürü ve değerler konusunda koçluk hizmeti verilmesi çok faydalı sonuçlar vermektedir.

Expat koçluğu temelde İngilizce olarak verilmekte olup, tercih edilirse İtalyanca ve Yunanca dillerinde de verilebilmektedir.

 

EXPAT COACHING

Grow is offering a valid support to expat managers and their partners living and working in Turkey, by using the professional coaching approach. This method will ease adaptation and support understanding of local values and culture.
Managing Turkish specialists and Managers will become easier as you’ll be introduced into the delicate working culture of Turkey.

Expat coaching sessions are held in English. If preferred sessions can be also organized in Italian and Greek.

 

ETİK KODLAR

Grow'un koçluk hizmetlerini sunarken önem verdiği etik kodları öğrenmek için lütfen tıklayınız.